Baskıevi Dijital olarak, Antetli kağıt,Kartvizit,Cepli Dosya,Katalog,Broşür,El İlanı,Siyah Beyaz Baskı,Kişiyeözel Baskılar,Dergi,Etiket,Değişen Data Basım,Ciltleme-Mücellit,Menü,İmsakiye basım işlerinizi en kaliteli şekilde,hızlı ve uygun fiyata yapmaktayız.

Baskıevi Dijital ; sektörün ilk ve öncü firmalarından olup her daim teknolojinin imkan verdiği en yeni makina parkuruna sahip , çalışkan ve hızlı tepki verebilen bir firmadır . Bizim önceliğimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ve pratikle siz değerli müşterilerimizin reklam ve matbaa işlerini en kısa sürede teslim etme esaslıdır . Grafik Tasarım ve Atölye bölümlerinden oluşan firmamız , geniş makina parkuru ve deneyimli ekibimiz sayesinde alanında en dinamik işletme olma özelliğini yıllardır devam ettirmiştir . Fiyat-Kalite politikamıza verdiğimiz önem nedeniyle en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarda sunabilmekteyiz .

Renkli ve siyah-beyaz baskı, katalog, broşür, kartvizit, davetiye, afiş, küp bloknot, kullanım kılavuzu, föy, menü vb. gibi ihtiyaçlarınız için Dijital Baskı Merkezi olarak hizmet veren Baskıevi Dijital – Matbaa – Yayınevi; matbaa sektöründeki uzun yılları aşan bilgi ve tecrübesiyle sektörün en iyi teknolojilerini kullanarak, kağıt ve PVC üzerine dijital baskı yapabilen makineler kullanmaktadır.