Cepli Dosya

Cepli Dosya Baskıları Hakkında

Firmalar, iş dünyasında müşterilerine teklif hazırlarken veya firması için tanıtımını yaparken içerisinde antetli kağıt, kartvizit, broşür veya kataloglarını müşterilerine teklif olarak hazırlayıp iletilmesi iyi bir pazarlama aracıdır. Ayrıca Cepli Dosya Baskı içinde firma hakkında bilgiler olduğu CD takılması için cepli dosyalarda kesik iç kısımda kartvizit ve CD eklenecek kesikle birlikte düşmemesi için cep bulunmaktadır. Cepli dosyalar 350 gramaj kağıttan üretilmekte ve evrak çantalarına sığabilecek ebatlarda imalatı yapılmaktadır.Cepli dosyalar teklif, antetli kağıt ve yazışmalar gibi evrakların içerisine konulan dosyalar cepli dosya veya sunum dosyası olarak bilinir. Genellikle cepli dosya baskı fiyatları maliyeti artıran unsur olduğu düşünülerek baskı ön tarafına istenmektedir. Cepli dosya baskı yönü ayrıca iç kısım yapılabilir hatta cep kısım’da özel kesim veya baskı maliyetleri biraz artırmaktadır. Cepli dosya baskıları tek tarafına baskı olur ise ekonomik fiyatlarla olmaktadır. Birçok çeşit cepli dosya bulunmaktadır fakat ağrılıklı olarak Amerikan Bristol veya Mat Kuşe 350 – 400 gramaj tercih edilmekte baskı sonrası ekstra selefon ve lak uygulaması ile dosyalara kalite, dikkat çekicilik ve zenginlik katmaktadır. Grafik tasarım aşamasında yapılan farklı formlarda çalışmalar görsel ve estetik açıdan benzersiz cepli dosya oluşumunu destekler. Cepli dosya baskı ebat açık halde 23 cm x 46 cm tavsiye ettiğimiz boydur. Uygun Cepli dosya baskı fiyatları elde edebilmekte olup farklı ebat tercihlerinizde sipariş öncesi bilgilendirmeniz gerekmektedirCepli dosya baskılarında mat selefon yada parlak selefon arasındaki fark sıcak kağıda uygulanan ince filmin mat yada parlak görünüm katmasıdır tavsiyemiz kurumsal çalışmalarda mat selefonlu cepli dosya tercih etmenizdir. Cepli dosya baskılarında 2 tür kağıt seçenek önermekteyiz baskı maliyetleri ve kalite standartları doğrultsun da 250 gram Amerikan Bristol parlak selefonlu cepli dosya ve 350 gram mat kuşe mat selefonlu isteğe bağlı kağıt kullanabilmekteyizCepli dosyalar genellikle iki sayfa tasarım hazırlanıp, baskı sonrası kırım yapılarak istek doğrultusunda iç kısma ve cep kısma baskı yapılarak paketlenip firmalara hazır olarak sunulmaktadır. 

Standart cepli dosya ölçüsü 33 cm x 46 cm olarak imal edilmektedir. Cepli dosyalar tasarımı ve ölçüleri genellikle kullanılan ebatlar aşağıdaki gibidir.

33 cm x 46 cm33 cm x 45 cm32,5 cm x 45 cm32 cm x 44 cm31,5 cm x 44 cm

Cepli Dosya Tasarımının Püf Noktaları Nelerdir?

Kurumsal Cepli dosya tasarımı, firmanızın marka değerini artırır. Firmalar arasında görüşmeler de firmalar müşterilerine teklif sunabilmesi için hazırlanan teklif kağıtlarını, cepli dosyanın iç kapağında bulunan CD ve kartvizitiyle müşterisine sunabilmesini sağlamaktadır Diğer kurumsal evraklarınız ile aynı düzende tasarımlarınız daha etkileyici olacaktır

Cepli Dosya Baskı Öncesi Bilinmesi Gerekenler?

♦ Cepli Dosya Baskıları firmanızın imajını korumak adına hazırlanan teklifleri düşünülerek tasarlanan dosyada ciddiyete önem veriniz.♦ Cepli Dosya Baskıları şirketinize ait bilgiler eksiksiz olmalıdır. Tasarımınızı baskı öncesi kontrollerden geçiriniz.♦ Boy olarak A4 ebatlarında ki kağıtlar için uygundur

Cepli Dosya Basımı Sonrası Ekstra İşçilikler?

♦ Özel kesimli Cepli Dosya♦ Cep Kısmına Baskı♦ Kabartma lak♦ Selefon (mat/parlak)♦ Varak Baskı (altın veya gümüş)

Cepli Dosya Baskı  Fiyatları ve Cepli Dosya Baskı Siparişi İçin Gerekli Bilgiler?

Cepli dosya baskı fiyatlarımız kategorimizde bulunmaktadır, kategorilere  eklemediğimiz diğer özelliklere sahip cepli dosya baskıları için sipariş esnasında istenilen bilgiler♦ Cepli Dosya adet bilgisi♦ Cepli Dosya ebat bilgisi♦ Dosyada kullanılacak kağıdın gramajı ve cinsi♦ Selefon mat veya parlak♦ Lokal veya Kısmı lak♦ Gofre (kabartma)♦ Cepli Dosya Kesimi özel veya standart♦ Varak baskı olup olmadığı ( gümüş, altın )